Lajme nga Shqipëria

Ngacmonte të mitura dhe keqtrajtonte gruan, dënohet shqiptari

ITALI Është dënuar me rreth 3 vite e 4 muaj burg ish-shoferi i autobusit i akuzuar për ngacmimin e dy vajzave dhe keqtrajtim të gruas. 53-vjeçari me origjinë shqiptare identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur, siç shkruan shtypi lokal hetohej për ngacmimin e një 15-vjeçareje. Adoleshentja tregonte se gjatë kohës që ishte […]

The post Ngacmonte të mitura dhe keqtrajtonte gruan, dënohet shqiptari appeared first on Balkanweb.com .


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply