Sports

VIDEO/ Tifozi rrezikon jetën për të takuar Cristiano Ronaldon – Balkanweb.com

Cfarë mund të bëjë një tifoz për të bërë një foto, për të marrë një autograf, ose thjesht të shohë nga afër idhullin e tij? Gjithçka, aq sa mund të rrezikojë edhe jetën. Konfirmimi për këtë vjen nga një tifoz i Cristiano Ronaldos.

https://www.sportmediaset.mediaset.it/video/calcio/juventus/cr7-un-fan-rischia-di-essere-investito_104044-2019.shtml

Djali i ri ishte duke qëndruar jashtë qëndrës stërvitore të Juventusit në Continassa dhe sapo pa makinën e sulmuesit portugez vrapoi të kalonte rrugën, por një tjetër mjet rrezikoi ta aksidentonte. Për fat të mirë, tifozi ndaloi në kohë, duke evituar përplasjen.
(balkanweb)

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply