Lajme nga Kosova

Aksident në Gjilan, katër persona të lënduar (VIDEO)

9:06, 17 Prill 2019

Një aksident ka ndodhur pak para orës 7:00 në dalje të Gjilanit, njofton Klan Kosova.

Këtë e ka konfirmuar për klankosova.tv, Ismet Hashani, zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, i cili theksoi se aksidenti.

“Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave ndërsa kanë mbetur katër persona të lënduar lehtë dhe një me lëndime më të rënda janë dërguar në QKUK”.

Më poshtë mund të shikoni videon e dërguar në redaksinë e Klan Kosovës nga ky aksident:

 


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply