Lajme nga Shqipëria

Aksident në Pogradec, makina del nga rruga, vdes 34-vjeçari

PODRAGEC Një 34-vjecar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes. Ngjara ka ndodhur rreth orës 00:45, në fshatin Rëmenj, Pogradec, ku një makinë tip “Benz” ka humbur kontrollin e saj dhe ka dalë nga rruga. Burime nga policia bëjnë me dije se nga […]

The post Aksident në Pogradec, makina del nga rruga, vdes 34-vjeçari appeared first on Balkanweb.com .


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply