Sports

Divorci Rodriguez-Bayern i pashmangshëm, Kovaç nuk e do në ekip

Huazimi dyvjeçar i James Rodriguezit në Bayern Munich është drejt përfundimit dhe duket se kolumbiani nuk do të qëndrojë më në Gjermani. James  i ka shprehur bordit të Bayernit se dëshiron të largohet kur huazimi të përfundojë. Presidenti i Bayernit Uli Hoeness është shprehur më feret se nuk do të paguajë 42 milionë euro  një […]

The post Divorci Rodriguez-Bayern i pashmangshëm, Kovaç nuk e do në ekip appeared first on Balkanweb.com – News24.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply