Lajme nga Dibra

Vetura në kundërvajtje godet minorenen në Dibër (VIDEO)

Dje në orët e mbrëmjes një vajzë e vogël është goditur nga vetura e cila ka qenë në lëvizje me shpejtësi të lartë.

Vajza e shoqëruar nga prindi sapo dalin nga shitorja goditet rëndë nga një vetutë taksi, ku sipas dëshmitarëve okularë e njëjta vozitej nga personi B.M i cili ka lëvizur në kundërvajtje me një shpejtësi të lartë, shkruan paCensurë.

Vajza e vogël fatmirësisht ka marrë lëndime të lehta dhe aktualisht ndodhet në shtëpi, meson DibraJon.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply