Receta

Fileto viçi me kumbulla të thata dhe kanellë

200 gr fileto viçi 50 gr kumbulla të thata 2 lgj verë të kuqe 10 gr lajthi 200 gr spinaq Kanellë Kripë, piper (er.cu/vila24/BalkanWeb)

The post Fileto viçi me kumbulla të thata dhe kanellë appeared first on Balkanweb.com – News24.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply