Lajme nga Maqedonia

55-vjeçarja gjendet e vdekur në një shtëpi pushimi

Një grua pesëdhjetë e pesë vjeçare nga fshati Jankoec u gjet i vdekur në shtëpinë e miqve nga i njëjti fshat. Sipas deklaratave të të pranishmëve në shtëpi, ajo dy ditë më parë me burrin e saj shkoi për vizitë. Burri tha se ajo rreth orës 22.30, u shtri për të fjetur dhe ndoshta vdiq gjatë natës.

Inspektimi u krye nga një prokuror publik dhe një ekip nga stacioni i policisë së Resnjës. Sipas urdhrit të Prokurorit Publik, trupit të të ndjerit është dërguar për autopsi, njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme. /SHENJA/


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply