Sports

Laçit i ikën nga duart fitorja, barazim shpresëdhënës me Hapoelin

Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen, afrimin e kësaj merkatoje verore për bardhezinjtë. Izraelitët janë hedhur në sulm dhe e kanë vënë Laçin në vështirësi, por të zotët e […]

The post Laçit i ikën nga duart fitorja, barazim shpresëdhënës me Hapoelin appeared first on Balkanweb.com – News24.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply