Sports

Inter-Juventus, ‘luftë’ e hapur në merkato. Emrat që dalin në skenë

Beteja në merkato mes Interit dhe Juventusit sa vjen dhe bëhet më e ashpër. Pas duelit për sulmuesin belg Lukaku, ku Interi doli triumfues, zikaltërit po punon në fshehtësi të befasojnë Juventusin duke tentuar t’i rrëmbejnë nga duart talentin italian të Fiorentinës, Frederiko Kieza. “Lufta” mes Interit dhe Juves ka nisur në të gjitha aspektet. […]

The post Inter-Juventus, ‘luftë’ e hapur në merkato. Emrat që dalin në skenë appeared first on Balkanweb.com – News24.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply