Lajme nga Shqipëria

Video/ Makina përplas motorin pranë QSUT, 1 i plagosur

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Ngjarja është shënuar pranë QSUT, ndërsa raportohet për një person të plagosur.

“BalkanWeb” sjell pamjet e aksidentit, teksa shihen një numër i madh njerëzish të mbledhur pranë personi të plagosur, ndërsa disa prej tyre i japin dhe ndihmën e parë deri sa mbërrin ambulanca.

Mësohet se një automjet është përplasur me një motor në rrugë, ndërsa pritet që policia të zbardhë shkaqet e aksidentit. Mësohet se në motor ndodhej edhe një femër, por fatmirësisht dy mjekë specializantë kanë ndërhyrë në kohë.

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply