Lajme nga Kosova

Sulmon me thikë viktimën në Shterpcë – arrestohet i dyshuari

14:42, 18 Gusht 2019

Të shtunën rreth orës 23:00, është arrestuar një person pasi që dyshohet se i njëjti në në një lokal ka sulmuar fizikisht duke e therë me thikë viktimën në fshatin Drajkovc të Shterpcës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK, njofton Klan Kosova.

Me vendim te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

klankosova.tv


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply