Lajme nga Maqedonia

Vetura e godet traktorin

Policia ka njoftuar për një aksident që ka ndodhur në mes një automjeti të markës “Volvo” me targa të Zvicrës, e drejtuar nga M.K.(56) nga fshati Konjarevo, dhe një traktori “IMT 533” e drejtuar nga S.T. (54) nga fshati Sushicë, njoftojnë nga MPB. Aksidenti ka ndodhur në rrugën magjistralen Strumicë-Novo Sellë, në vendin e quajtur “Sllushiçko stopantstvo”. “Në aksident lëndime të rënda ka marrë shoferi i traktorit, i cili është dërguar për t’i dhënë ndihma e shpejtë në qendrën medicinale në Strumicë”, njoftoi policia. /SHENJA/

The post Vetura e godet traktorin appeared first on TV-SHENJA.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply