Sports

Formacionet zyrtare: KF Llapi – FC Prishtina

Ndeshja mes Llapit dhe Prishtinës fillon nga ora 13:00.

Formacionet zyrtare:

KF Llapi:

FC Prishtina: Së shpejti…

/Lajmi.net/

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply