Lajme nga Kosova

Mot me vranësira dhe reshje shiu për nesër

22:12, 9 Nëntor 2019

Në Kosovë sot do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje shiu të intensitetit të dobët deri mesatar.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 16-17 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i jugperëndimit me shpejtësi 1-6m/s, transmeton Klan Kosova.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply