Lajme nga Kosova

Motrat Halili kërkojnë ndihmë (VIDEO)

20:39, 9 Nëntor 2019

Margiona Halili dhe motra e saj kanë nevojë për një shtëpi, njofton Klan Kosova.

Ato jetojnë në kushte të rënda, teksa kërkojnë ndihmën e dashamirëve për ta tejkaluar gjendjen në të cilën ndodhen.

Kronikë e gazetares Blerta Ahmeti.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply