Lajme nga Kosova

Prizrenasi pas mosmarrëveshjes me gruan ia vë flakën shtëpisë

10:46, 4 Dhjetor 2019

Një person është arrestuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij dhe nën ndikim të alkoolit ia kishte vënë flakën shtëpisë së tij.

Policia bën me dije se përpos dëmeve materiale , nuk raportohet për te lënduar.

I dyshuari me vendim te prokurorit është dërguar në mbajtje, transmeton Klan Kosova.

 


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply