Lajme nga Shqipëria

“Tërmeti nuk u mat në Durrës”, sizmiologu Duni: Aksilograma e 26 nëntorit nuk është regjistruar, ikën dritat, mungonte UPS

Aksilograma e tërmetit të 26 nëntorit nuk është regjistruar ne stacionin e Durrësit.

Sizmologu Llambro Duni e konfirmoi këtë pas një pyetje qe iu be dje në mbrëmje nga një teleshikues ne studion e “Open”.

Sipas tij, kjo ka ndodhur për shkak të ndërprerjes së energjisë në stacionin e Durrësit dhe aty nuk ka patur UPS./tch

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply