Lajme nga Kosova

Astrit Haraqija

16:24, 16 Janar 2020

I ftuar në Info Magazine sot është Astrit Haraqija nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

Me të do të diskutohet për koalicionin e mundshëm mes Vetëvendosjes dhe LDK-së, pengesat e arritjes së marrëveshjes dhe situatën brenda partisë.

Info Magazine me fillim nga ora 17:30.

Mos e humbisni!


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply