Lajme nga Kosova

Sulmohet me thikë një person në Sllatinë të Madhe

8:55, 16 Janar 2020

Të mërkurën rreth orës 02:12, një i dyshuar pas një mosmarrëveshje e ka sulmuar fizikisht duke e goditur me thikë një person.

“Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

klankosova.tv


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply