Lajme nga Maqedonia

Dy të vrarë në kazinon në rrugën Shkup – Bllacë

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kazinon “Vegas” në rrugën Shkup – Bllacë, njofton Shenja.

Një grup prej katër personave të armatosur me kallashnikov kanë hyrë në kazino, teksa jozyrtarisht mësohet se ata kanë vrarë njërin prej sigurimit të kazinos dhe një tjetër i cili për momentin po luante në një aparat, raporton Shenja. Më shumë detaje për këtë vrasje priten nga MPB -ja. Ndryshe kjo kazino ka qenë objektiv i shumë grabitjeve në të kaluarën. /SHENJA/


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply