Sports

“Nuk luaj më”, Bes Kallaku “sherr” me Ajkën për lodrat në shtëpi (Video) – Balkanweb.com

TIRANE

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku i cili ndodhet i izoluar në shtëpi së bashku me familjen si rrjedhojë e masave të ndërmarra për shkak të përhapjes së COVID-19, sot në ditën e tij të 8-të di si t’ia ngejë humorin shqiptarëve.

Disa ditë më parë ai publikoi një video ku na tregonte se si po e kalon kohën gjatë izolimit, teksa ironizonte dhe rritjen e çmimeve pas përhapjes së koronavirusit.

Ndërsa sot në ditën e tetë të qëndrimit në shtëpi ai publikon një vidoe teksa luan me vogëlushen e tij Ajka dhe kjo e fundit i”prish” lojën babait të saj. ‘Dita 8-te e karantines! Nuk luj mo. Jena mire!-shkruan Besi krah videos.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply