Lajme nga Kosova

Pas votimit të mocionit qytetarët protestojnë me tenxhere (VIDEO)

23:53, 25 Mars 2020

Deputetët e Kuvendit të Kosovës sot kanë votuar pro mocionit për rrëzimin e Qeverisë Kurti.

Pas kësaj qytetarë të shumtë në Prishtinë kanë protestuar nga dritaret dhe ballkonet e tyre duke iu rënë tiganëve dhe tenxhereve.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply